Novinky

Ve fotogalerii přibyla už spousta nových panenek a další velké focení právě připravuji.
Z jarních miminek bych vyzvedla aspoň Leviho od Bonnie Brown, protože ten kit je prostě kouzelný a myslím si navíc, že se mi velice povedl :-)

Nové panenky

Ačkoliv musím přiznat, že zanedbávám aktualizace webových stránek nikdy bych nezanedbala výrobu panenek; a proto tu teď mám velkou a skutečně různorodou skupinku nových panenek:

Ještě v únoru vznikla skutečně novorozená, slaďoučká Sansa. Miluju nesouměrné obličejíky a Sansa je jednou z nejlepších ukázek toho, jak přirozeně působí:

Další únorová holčička Tally z kitu Ariel od Revy Schick je všechno, jen je novorozená. Tahle sladká princezna cestovala až do Kanady.

První panenkou dokončenou v březnu je skřítkovská Ofélka – tentokrát ne v mini verzi. Moje Ofélka ale není typickou elfkou, ale spíše rošŤáckým hippie skřítkem.

Ještě větší rošťačka je ale Simonka, větší holčička z kitu Sweet and Sassy autorky Dee Stastny.

Posledním březnovým přírůstkem pak byli malincí sourozenci Lukášek a Lucinka. Lucinka je kit Mini Luca od Elly Knoops, Lukášek potom Findling od Linde Scherer. Oblečky jim tentokrát nešila moje maminka (byla zaměstnaná Ofélkou), ale šikovná švadlenka z Fleru.

Reborn kurz

Zjišťuji, jaký by byl zájem o kurz rebornování pod mým vedením.
Základní informace:
Jednalo by se o víkendovou akci 20. – 21. 5. nebo 27. – 28. 5.
Výsledkem bude kompletní panenka s malovanými vlásky malovaná Genesis vypalovacími barvami, zakončená glazurami + brožurka s informacemi a vašimi poznámkami z kurzu + základní instruktáž vpichování vlásků a test na kazové hlavičce. Cena kurzu 9000Kč zahrnuje libovolný kit z mé produkce, veškerý potřebný materiál (včetně výplní atd.), rady a zkušenosti, má plná pozornost a nasazení po celý víkend. Ubytování nezajišťuji, ale mohu doporučit.
Techniky vyučované na kurzu budou takové, které sama aktuálně používám – to znamená, že kurz nebude totožný s postupem představeným v DVD tutoriálu!
Minimální počet účastníků je 4 (maximální počet: 8)
V případě zájmu o kurz, nebo o bližší informace mě prosím kontaktujte emailem.