Archiv rubriky: Organizační sdělení

Fotogalerie panenek

Z technických důvodů jsem bohužel byla nucená znepřístupnit stránku „fotogalerie“ (byla prostě už příliš veliká a komplikovala provoz webu).
Ovšem fotky panenek nezmizely!
Proto když budete potřebovat vyhledat fotky nějaké mé starší panenky zadejte prosím jméno kitu do políčka vyhledávání (pravé menu úplně nahoře).
Navíc asi od poloviny roku 2018 dávám ke galeriím tzv. tagy/ klíčová slova. Jejich výčet můžete najít také v pravém menu a proklikem na jméno autorky by se měly zobrazit všechny panenky, které jsem z jejích kitů od roku 2018 vytvořila.

Zásady správné péče o reborn panenku

Rozhodla jsem se aktualizovat a rozvést základní zásady péče o rebornovou panenku. Tyto pokyny obyčejně přikládám k panenkám v papírové podobě společně s rodným listem, nicméně rozhodla jsem se je zveřejnit i na stránkách, doufejme ku všeobecnému prospěchu 🙂

Panenky z dílny Moravian Babies jsou malované vypalovacími Genesis barvami. Tyto barvy jsou barevně stálé, není tedy třeba obávat je jejich blednutí. Přesto je vhodnější neuchovávat panenku dlouhodobě na přímém slunečním světle.

Vinyl užívaný na výrobu reborn panenek ani barvy Genesis nemají atesty jako hračkové materiály, oficiálně se jedná o umělecké potřeby a v rámci této kategorie jsou v běžných podmínkách zdravotně nezávadné. Panenky jsou považovány za dekorační předměty a není proto vhodné nabízet je ke hře dětem, obzvláště pokud hrozí, že budou panenku dávat do úst.

Všechny panenky vyrobené v dílně Moravian Babies po roce 2011 jsou glazované závěrečnou glazurou. Povrch vinylu je tedy chráněný před okolním prostředím a je ho možné bez obav oplachovat čistou vodou, mýt mýdlovým roztokem a otírat jemnými textiliemi.
Není vhodné čistit panenku jednorázovými vlhčenými kosmetickými nebo kojeneckými ubrousky. Tyto totiž mohou obsahovat zvláčňující látky a parfémy a povrch panenky tak nežádoucím způsobem mastit nebo jinak chemicky narušovat. Celý příspěvek

Krásný advent

Přeji všem příznivcům a návštěvníkům krásný advent!
Rovnou se také omlouvám za minimální aktivitu a téměř žádné novinky – vánoční panenky zveřejním až po štědrém dni, abych nekazila překvapení a volné panenky už do Vánoc žádné nestihnu.
Jedinou panenkou k adopci tak zůstává má Péťa, která se na slavnostní fotku převlékla do slavnostních šatiček 

Vílí akce

S krásným počasím a tušením blížícího se léta vyhlašujeme speciální akci na všechny skřítkovské a vílí kitíky na našem eshopu. Až do konce června můžete koupit kit Pan, Puck, nebo Cherry za 1600Kč! Stačí jen povolit uzdu fantasii a pustit se do vílího tvoření 🙂