Nové panenky

Ačkoliv musím přiznat, že zanedbávám aktualizace webových stránek nikdy bych nezanedbala výrobu panenek; a proto tu teď mám velkou a skutečně různorodou skupinku nových panenek:

Ještě v únoru vznikla skutečně novorozená, slaďoučká Sansa. Miluju nesouměrné obličejíky a Sansa je jednou z nejlepších ukázek toho, jak přirozeně působí:

Další únorová holčička Tally z kitu Ariel od Revy Schick je všechno, jen je novorozená. Tahle sladká princezna cestovala až do Kanady.

První panenkou dokončenou v březnu je skřítkovská Ofélka – tentokrát ne v mini verzi. Moje Ofélka ale není typickou elfkou, ale spíše rošŤáckým hippie skřítkem.

Ještě větší rošťačka je ale Simonka, větší holčička z kitu Sweet and Sassy autorky Dee Stastny.

Posledním březnovým přírůstkem pak byli malincí sourozenci Lukášek a Lucinka. Lucinka je kit Mini Luca od Elly Knoops, Lukášek potom Findling od Linde Scherer. Oblečky jim tentokrát nešila moje maminka (byla zaměstnaná Ofélkou), ale šikovná švadlenka z Fleru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>