Jak pracuji

Při rebornování používám nejraději kity z kolekce Little Dreams Collection – převeším kvůli jejich podkladové barvě, ale nebráním se použití jiných kitů.
Malbu provádím profesionální technologií Genesis – s použitím reborn barev na bázi olejové tempery. Tyto barvy jsou vypalovací a velmi barevně stálé. Malbu navíc završuji matnou glazurou, která chrání barvu před mechanickým i chemickým poškozením, ale především dodává nezaměnitelný pocit pokožky i na dotek.
Věřím, že působivost reborn panenek spočívá předevšímv detailu, proto se snažím své panenky doplnit i o detailní fotografie.
Mé fotografie nejsou nijak barevně ani kontrastově upravované a realitě odpovídají v maximální možné míře. I přesto ale z reakcí zákazníků vyplývá, že v reálu jsou panenky ještě působivější.

Panenky jsou vyrobené v nekuřáckém prostředí a na jejich výplň nebyly použity žádné organické materiály, které by mohly podléhat zkáze – panenky jsou tedy naprosto nezávadné i pro alergiky a astmatiky.

Co se týče tvorby vlásků, pracuji s jehlou velikosti 42 nebo 43 a snažím se vždy docílit nejen jemných, ale především realistických vlásků – včetně „vlků“ a jiných zvláštností typických pro miminka.

Více než vpichování vlásků mě ale baví jejich malování (jelikož mám odjakživa vztah ke kresbě a malování kojeneckýchvlásků je v podstatě kresba štětcem). Můžete zde proto najít i mnohá miminka s pečlivě malovanými vlásky,  jež jsou mou pýchou.

2 thoughts on “Jak pracuji

  1. Dobry den mam jen malou otazku.shanim dvd jak malovat reborny v cestine ale nachazim jen v anglictine.nevite o nejakem v cestine?kde ho koupit a kolik stoji?dekuji moc za odpoved

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>