Napsali o nás

Jelikož se zájem české veřejnosti o rebornové panenky a sběratelství zvyšuje, můžete se o nich dočíst i v tisku.

 • Rozhovor pro TV Lipník
  V osmé minutě repotáže z For Model 2012 je zařazen krátký rozhovor o panenkách
 • Článek v Olomouckém deníku
  Z mého pohledu velmi povedený článek v Olomouckém deníku. Paní redaktorka si nic nevymýšlela, nic nepřikrášlila a nehledala žádné kontroverze. Snad se nám přece jen blýská na lepší časy a reborn miminka nebudou jen podivnou kuriozitou, ale vyhledávanou zajímavostí :-) .
  (článek je k pečtení v PDF formátu v blogovém příspěvku)
 • Reportáž z výstavy v deníku Blesk
  Ačkoliv kvalitu plátku Blesk bych za normálních okolností hodnotila svraštěním obočí, musím uznat, že článek, který o nás v tomto deníku vyšel, je velmi objektivní a byl opravdu velice milým překvapením jak pro mě samotnou, tak pro všechny příznivce reborn panenek :-)
 • Článek v týdenníku Květy
  Poskytla jsem rozhovor pro časopis Květy. Ke cti tomuto týdeníku uznávám, že má slova nijak neupravovali (jen minimálně) a ponechali jim zcela původní význam.
  Na druhou stranu, zbývající obsah článku nebyl nijak lichotivý a to jednak vlivem podivných mýtů, které redaktorka vydávala za ověřené informace (jako například výživa pro panenky, nebo ublinkávání!!), ale velmi nepříjemný mi opět byl i názor pana psychologa Klimeše.
 • Časopis Reflex
  Další článek vyšel 26.8 v časopise Reflex, který už nesdílí tak přátelský postoj ke kontroverzním tématům (jakým reborn bohužel je). Ačkoliv paní redaktorka byla při rozhovoru také velmi milá a nejevila žádné znechucení nad panenkami, přesto její článek vyznívá spíše negativně (především kvůli názorům pana psychologa).
 • Časopis Tina
  V prvním červencovém číslu časopisu Tina otiskli rozhovor na téma panenky a jejich sběratelství. Musím říct, že paní, se kterou jsem rozhovor dělala, byla velmi příjemná a přátelská a i konečný článek byl velmi objektivní a seriozní.
  Při zpětném hodnocení musím říct, že jednání časopisu Tina na mě působilo ze všech, s nimiž jsem už měla tu čest naprosto nejpříjemněji a nejpřátelštěji.

One thought on “Napsali o nás

 1. Dobrý den Lení
  Chci Vám velmi poděkovat za krásnou panenku. Vaše práce je do posledního detailu perfektně vypracována. Byla jsem naprosto ohromena při otevření balíčku. Mnohokrát vám děkuji a už teď se těším na další vaší spolupráci.
  Přeji Vám mnoho úspěchů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>