Ocenění

Ocenění

 • Cena Colliii.com 2012
  Velmi překvapipě jsem kromě nominace no ceny Colliii vyhrála i cenu :-) !
  Je to ocenění za nejlepší presentaci (zde se hodnotila kvalita a aranžmá fotek, kostým panenky a podobná kritéria).
 • Nominace v Colliii.com 2012
  A je to tady! Po spoustě adrenalinu jsou tu konečně letošní nominace do jedné z největších světových panenkářských soutěží (zaměřené především na reborn) a já jsem TAM!
  Jsem v tuto chvíli jediná v ČR i na Slovensku, kdo se může touto prestižní nominací chlubit :-) … jsem dokonce tak exotická, že mé jméno na certifikátu není napsáno dobře :-) (stojí tam Lenka Hucínová, ale nenechte se mýlit, jsem to já!) A toto je panenka, za níž mi byla nominace udělena – malý Satyrek (můj zamilovaný kit Zane od Marity Winters)
 • Skupina Český reborn
 • Autor měsíce – CRIB reborn guild.co.uk
  Byla jsem zvolena jako autor měsíce na foru Crib ve veřejném hlasování a to hned ve dou kategoriích – sculptor a reborn.
  Mé certifikáty:
 • CRIB
  Byla jsem přijata jako „Full member“ gildy CRIB - Collectable Reborns Irresistale Babies.
 • PRA*ISE 2011
  Jsem hrdým držitelem ceny PRA*ISE. Toto prestižní ocenění se uděluje výběrem odbornou porotou a je garantem excelentní kvality!
 • Sonneberg 2011
  S radsotí mohu připsat, že obě do soutěže přihlášené panenky obstály na výbornou. Obdržely zlaté stuhy a to v kategorii profesionálů. Domů jeli hrdě s bodovým ziskem odpovídajícím pátému a osmému místu v této – pro reborn asi nejtěžší kategori.
 • Doll Prague 2011
  Díky panenkové soutěži Doll Prague 2011 si mohu připsat první oficiální ocenení odbornou porotou. Toto ocenění je druhé místo v kategorii „panenka podle cizího návrhu“,  kterou získal Cyrilek (reborn chlapeček z kitu Toby od Dawn Donofrio)
  Tohoto ocenění si velmi cením, na soutěži byla mezinárodní účast a především mezinárodní porota. Doufám, že nezůstane posledním a že si budu moci brzy přidat další zářez do sbírky úspěchů

 

 

 

 

3 thoughts on “Ocenění

 1. Dobrý den,
  panenku na přání k Vánocům už slíbit nemůžu, termíny mám obsazené, ale budu mít před Vánoci ještě několik panenek k volnému prodeji. Mohu si tedy uložit váš email a zasílat na něj upozornění na nové volné panenky.
  Lenka

 2. dobrý večer měla bych zájem o vaší reborn panenku potřebovala bych jí vytvořit pro svou dcerku k vánocům.vím,že toho máte nasmlouvaného již hodně a tak vás prosím,jestli mi můžete napsat,zda máme u vás šanci.děkji lolová

 3. Hello I saw on doll fan that you have a franklin for sals I was interested in buying him

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>